Mistrovství ČR v autostopu

Představte si, že se jednoho dne vzbudíte a na Facebooku máte zprávu poslanou ve 3 ráno, člověkem, kterého vůbec neznáte.

„Ahoj, našel jsem tvůj profil na x-Challenge. Vypadl mi parťák na MČR v autostopu, které startuje příští sobotu, tak bych tě rad oslovil, jestli by jsi nevyrazila se mnou. Pokud by té zajímalo více informaci, tak rad predam, stačí se ozvat. Prosím o jakoukoli odpověď, jelikož bych dnes mel dat odpověď, jšestli se s někým budu účastnit.“

Zní to dostatečně creepy? Je to přesně to, jak začínají všechny horory a krimi seriály? Výborně. Asi jsem si právě buď podepsala rozsudek smrti nebo napsala ten nejbláznivější příběh, který si můžete představit.

2 cizí lidi. 10 zemí. 5000km. Nespočet cizích aut.

Asi mi ještě reálně nedochází, k čemu jsem se upsala. Možná to vidím jako něco absolutně bezpečného, celkem vtipného a dobrodružného. Možná jsem fakt hloupá. Nevím co budu dělat, až mi začne ten neznámý člověk vedle mě lézt na nervy. Protože já fakt nejsem asi easy type.

Špatná zpráva je ta, že jsem se dnes ráno probudila s horečkou, bolí mě v krku a asi bych měla místo balení spíš spát. Je to taková ta produkční nemoc, kdy moje tělo vypozorovalo, že už si může asi dát pauzu po tom celém šíleném půlroce a že má teď právo na to být nemocný. Super. Sežrala jsem paraleny, nasypala do sebe všechno co jde a uvidíme, jak to bude vypadat zítra ráno. Ale asi na to kašlu, pojedu klidně i s horečkou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s